View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
400,000.00 $
- 43180 m
price p/m2
2,222.22 $
Title
იყიდება 5 ოთახიანი ბინა ფალიაშვილზე
Reference Number
1530904
Phone
Posted
May 19, 2026
City/Region
Tbilisi
District / Village
vake
Street
Paliashvili st.
Description
იყიდება 5 ოთახიანი ბინა ფალიაშვილზე 2 შესასვლელით
Status
Old building
Condition
Old Renovation
Area
180 m
Rooms
5 Room
Bedrooms
4
Balcony Area
15 m
Bathrooms
3
Kitchen Type
Isolated
Ceiling height
3.30
Number of Floors
5
Project
Nonstandard
No
- 17 Views