View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
195,000.00 $
- 32101 m
price p/m2
1,930.69 $
Title
წყნეთის ქუჩაზე იყიდება 4 ოთახიანი ბინა
Reference Number
2814357
Phone
Posted
May 10, 2026
City/Region
Tbilisi
District / Village
vake
Street
Ckneti st.
Description
წყნეთის ქუჩაზე იყიდება 4 ოთახიანი ჩეხური პროექტის, სუფთა, ნათელი, გამჭოლი ბინა. იზოლირებული სამზარეულო, 2 სველი წერტილი,2 აივანი.დამატებით სარდაფი და გარე სათავსო.ბინის ფართი 101 კვ.
ფასი 195000$
ტელ: 599 24 17 61
ვარ მეპატრონე
ფასი 195000$
ტელ: 599 24 17 61
ვარ მეპატრონე
Status
Old building
Condition
Old Renovation
Area
101 m
Rooms
4 Room
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Kitchen Type
Isolated
Ventilation
No
Floor
8
Number of Floors
9
Project
Czech
Zoom
- 47 Views