VIP+
320 x 50
145,000.00 $
- 2162 m
price p/m2
2,338.71 $
City/Region
Tbilisi
District / Village
saburtalo
Street
K.Kutateladze st
Description
იყიდება ახალგარემონტებული, უცხოვრებელი, ნათელი ბინა ავეჯით და ტექნიკით. ბინას აქვს ორი აივანი, ორი საძინებელი და ცენტრალური გათბობა. მდებარეობს სითი მოლის, მეტრო დელისის და ევროპული სკოლის მიმდებარე ტერიტორიაზე. კორპუსს აქვს სკვერი და საპარკინგე სივრცე.
Status
New building
Condition
Renovated
Area
62 m
Rooms
4 Room
Floor
6
Old District
- 25 Views