TOP VIP
320 x 50
220,000.00 $
- 67386 m
price p/m2
569.95 $
Title
Gudauri for sale
Reference Number
2096780
Phone
Cadastral code
64.06.11.311
Posted
May 24, 2026
City/Region
Kazbegi
District / Village
Gudauri
Description
დაბა გუდაურში იყიდება 3 სართულიანი მშენებარე კერძო სახლი. 386 კვმ შენობა ნაგებობა 400კვმ მიწის ნაკვეთი. ვაფასებთ $195,000, ფასზე შეთანხმება შესაძლებელია. დეტალებზე მომწერეთ პირადში ან დარეკეთ 599353469
Status
Under construction
Area
386 m
Yard Area
401 m
Rooms
8 Room
Bedrooms
6
Bathrooms
7
Kitchen Type
Studio
Ceiling height
2.80
Number of Floors
3
Condition
Under Renovation
Balcony / Terrace
3
Yes
- 21 Views