VIP
320 x 50
50,000.00 $
- 53280 m
price p/m2
178.57 $
Reference Number
3969169
Posted
Apr 08, 2022
City/Region
Kaspi
District / Village
Aghaiani
Description
სასწრაფოდ იყიდება თბილისიდან 20 წუთის სავალზე (27 კმ) სააგარაკე სახლი ყველანაირი კომუნიკაციით (გაზი დენი წყალი ინტერნეტი გზა კანალიზაცია +(ინდივიდუალური წყლის ჭა) 2 სართულიანი სახლი დიდი ვერანდით 5 საძინებელით ბუხრის ოთახით 3 სველი წერტილით (ინდივიდუალური აბაზანა მასტერ ბედრუმში. და ა. შ. ასევე მოყვება კომერციული ფართი და გარაჟი 80 კვ სახლის მასალებზე გამოყენებულია საუკეთესო ცემენტი ბლოკი და და სხვა მასალები.. სახლი აშენებულია კაპიტალურად. კაპიტალურად შემოღობილი ეზო. ცენტრალური გათბობა მთლიან სახლში 2 კონდიციონერი კამერები და ა.შ. სახლი ამჟამად რემონტის პროცესშია დასხმულია სტიაშკა სანტექნიკა ელექტროობა და სხვა. ვისაც რეალურად გინდათ კარგი აგარაკი თბილისიდან ძალიან ახლოს სოფ. მუხრანის წინ სოფ აღაიანი (ცხოვრობენ ჯიგარი ქართლელები) 27 კმ (20 წუთი ზუსტათ) სოფელში არის 3 ეკლესია სუფთა ჰაერი.. ეკლესიის გვერდით.. გვერძე არის იოლის სუპერმარკეტი სტადიონი.. სასწრაფოდ ! ! ! მეჩქარება ძალიან იყიდება სასწრაფოდ ! ამ ფასად გადახურულ გარაჟებს ყიდიან ვყიდი 50.000$ ვყიდი იმაზე ბევრად იაფად ვიდრე მეთვითონ დამიჯდა . შესაძლებელია დასრულებული რემონტით გაყიდვაც.
Status
New building
Area
280 m
Rooms
8 Room
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Condition
White Frame
Yes
- 902 Views