View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
205,000.00 $
- 32210 m
price p/m2
976.19 $
Title
ლისის ტბიდან 10 წუთში ზემო ლისში იყიდება მაღალი მასალით აშენებული ხის სახლ
Reference Number
5817837
Phone
Cadastral code
72.16.25.211
Posted
May 04, 2026
City/Region
Mtskheta
District / Village
Tsodoreti
Description
ლისის ტბიდან 10 წუთში ზემო ლისში იყიდება მაღალი მასალით აშენებული ხის სახლი ხედით თბილისზე
Status
New building
Area
210 m
Yard Area
667 m
Rooms
5 Room
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Kitchen Type
Isolated
Ceiling height
3.00
Number of Floors
2
Condition
Newly Renovated
Yes
- 849 Views