View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
500,000.00 $
- 42150 m
price p/m2
3,333.33 $
Title
იყიდება შუა წყნეთში 2 სართულიანი 750 კვ.მ. ეზო, სახლი 150 კვ.მ. 5 ოთახიანი
Reference Number
2379652
Phone
Posted
May 11, 2026
City/Region
Suburbs of Tbilisi
District / Village
Tskneti
Street
G. Shervashidze st
Description
იყიდება შუა წყნეთში 2 სართულიანი 750 კვ.მ. ეზო, სახლი 150 კვ.მ. 5 ოთახიანი კერძო სახლი, 4 საძინებელი, 2 სველი წერტილით, 2 აივნით, იზოლირებული სამზარეულო, ცენტრალური გათბობით, ავეჯით და ტექნიკით, ფასი 500000 $
Status
New building
Area
150 m
Yard Area
750 m
Rooms
5 Room
Bedrooms
4
Bathrooms
2
Kitchen Type
Isolated
Ceiling height
3.20
Number of Floors
2
Condition
Newly Renovated
Zoom
- 544 Views