View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
460,000.00 $
- 84448 m
price p/m2
1,026.79 $
City/Region
Tbilisi
District / Village
Isani
Description
იყიდება სასწრაფოს მყუდრო და წყნარ ადგილას შესაძლებელია გადაკეთდეს სასტურმოდ. ასევე მოპირდაპირე მხარეს შენდება დიდი საცხოვრებელი კომპლექსი რაც შემდეგში მოახდენს უძრავი ქონების ფასის ზრდას
Status
Old building
Area
448 m
Yard Area
394 m
Rooms
12 Room
Bedrooms
8
Bathrooms
4
Kitchen Type
Isolated
Ceiling height
3.50
Number of Floors
2
Condition
Old Renovation
Yes
- 889 Views