View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
125,000.00 $
- 32248 m
price p/m2
504.03 $
Title
იყიდება სოფელ არაშენდაში აგარაკი
Reference Number
9221471
Phone
Posted
May 19, 2026
City/Region
Mtskheta
District / Village
Arashenda
Description
იყიდება სოფელ არაშენდაში აგარაკი, შავი კარკასი, მაღალი ხარისხის მასალითაა ნაშენები, საშენი მასალა ბედეგის თბოიზოლირებული ბლოკი. არის 5 ოთახი, 3 საძინებელი, 2 სვ.წერტილით, იზოლირებული სამზარეულო, ვერანდით. ფასი 125000$ ტელ 574353433
Status
New building
Area
248 m
Yard Area
500 m
Rooms
5 Room
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Kitchen Type
Isolated
Number of Floors
2
Condition
Black Frame
Zoom
- 1496 Views