View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
65,000.00 $
- 31230 m
price p/m2
282.61 $
Title
იყიდება კერძო სახლი, გორის რაიონ სოფელ ხიდისთავში.
Reference Number
2104715
Phone
Cadastral code
66.58.08.265
Posted
May 17, 2026
City/Region
Gori
District / Village
Khidistavi
Description
იყიდება ორსართულიანი კერძო სახლი გორის რაიონ სოფელ ხიდისთავში. პირველი სართული ახალი გარემონტებულია, სახურავი ახალი შეცვლილია, მეორე სართული ძველი რემონტით. აქვს დიდი ეზო და ბაღი ყველანაირი ხეხილით. რეალურ მყიდველთან ფასზე შევთანხმდებით.
Status
Old building
Area
230 m
Yard Area
1501 m
Rooms
9 Room
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Kitchen Type
Isolated
Ceiling height
3.20
Number of Floors
2
Condition
Newly Renovated
Yes
- 12 Views