TOP VIP
320 x 50
140,000.00 $
- 51350 m
price p/m2
400.00 $
Title
იყიდება 10 ოთახიანი კერძო სახლი წინანდალში
Reference Number
1665832
Phone
Posted
May 20, 2026
City/Region
Telavi
District / Village
Tsinandali
Status
Old building
Area
350 m
Yard Area
1800 m
Rooms
10 Room
Bedrooms
5
Condition
Old Renovation
Zoom
- 24 Views