View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
250,000.00 $
- 22113 m
price p/m2
2,212.39 $
Title
იყიდება ბინა მთაწმინდა-სოლოლაკში
Reference Number
9893592
Phone
Posted
May 20, 2026
City/Region
Tbilisi
District / Village
Mtatsminda
Street
Chonkadze st.
Description
იყიდება 3-ოთახიანი 113 კვ.მ-ის ბინა მთაწმინდა-სოლოლაკში, ჭონქაძის ქუჩაზე, ისტორიულ სახლში, იგეგმება სარეაბელიტაციო სამუშაოები, მე-2 სართულზე, მაღალჭერიანი, ძველი რემონტით, ცენტრალური გათბობით, 2 სველი წერტილით, იზოლირებული სამზარეულოთი, სათავსოთი, აივნით
Status
Old building
Condition
Old Renovation
Area
113 m
Rooms
3 Room
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Kitchen Type
Isolated
Number of Floors
4
Project
Individual
Old District
- 977 Views