View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
58,000.00 $
- 1165 m
price p/m2
892.31 $
City/Region
Rustavi
Description
მესხიშვილის გასასვლელში იყიდება რვასართულიანის 2 ოთახიანი ლოჯიანი და აივნიანი სარემონტო ბინა საცხოვრებელი პირობებით მესამე სართულზე 3(8).აქვს რკინის კარები. ფასი 58000 დოლარი.ტელ: 596-88-88-17 (სააგენტო)
Status
Old building
Condition
Old Renovation
Area
65 m
Rooms
2 Room
Bedrooms
1
Balcony Area
14 m
Bathrooms
1
Elevator
Passenger
Ventilation
No
Floor
3
Number of Floors
8
No
- 31 Views