View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
38,700.00 $
- 1143 m
price p/m2
900.00 $
Title
იყიდება მშენებარე ბინა მუხიანში
Reference Number
1192735
Posted
Dec 18, 2023
City/Region
Tbilisi
District / Village
Mukhiani
Street
Gobronidze st.
Description
სამშენებლო კომპანია ჰაი დეველოპმენტი გთავაზობთ საცხოვრებელ ბინებს მშენებარე კორპუსში.მშენებლობა სრულდება 2024 წლის მარტში მწვანე კარკასის მდგომარეობით.
მშენებლობა სრულდება უმაღლესი ხარისხის მასალით,ფართები 43 კვადრატიდან.
ბინის შეძენა შესაძლებელია ტერა ბანკის მარტივი იპოთეკური სესხით ან შიდა უპროცენტო განვადებით. 1კვმ ფასი 900 დოლარიდან.
Status
Under construction
Condition
Green frame
Area
43 m
Rooms
1 Room
Floor
3
Number of Floors
8
No
- 1331 Views