TOP VIP
320 x 50
49,500.00 $
- 1133 m
price p/m2
1,500.00 $
Title
იყიდება 1 ოთახიანი ბინა ბათუმში
Reference Number
1093140
Phone
Posted
May 15, 2026
City/Region
Batumi
District / Village
Khimshiashvili District
Street
Sherif Khimshiashvili Ave
Description
შერიფ ხიმშიაშვილი 15გ
Orbi sea tower block G
მე-9 სართული ბინა 15
33 კვ
სტუდიოს ტიპი
ფასი 49 500 $
Orbi sea tower block G
მე-9 სართული ბინა 15
33 კვ
სტუდიოს ტიპი
ფასი 49 500 $
Status
New building
Condition
Newly Renovated
Area
33 m
Rooms
1 Room
Bedrooms
1
Balcony Area
3 m
Bathrooms
1
Kitchen Type
Studio
Ventilation
No
Floor
9
Number of Floors
23
Project
City
Zoom
- 152 Views