View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
156,000.00 $
- 1175 m
price p/m2
2,080.00 $
City/Region
Tbilisi
District / Village
Krtsanisi
Description
იყიდება 2-ოთახიანი 75 კვ.მ-ის ბინა კრწანისში, პრემიუმ კლასის კომპლექსში Tbilisi Hills, მაღალ 1 სართულზე, თეთრი კარკასის მდგომარეობაში, 11 კვ.მ-ის ვერანდით ულამაზესი ხედით შავნაბადის მონასტერზე, მიწისქვეშა პარკინგით, ტელ: 597222900, 597032299 სლავა
Status
New building
Condition
White Frame
Area
75 m
Rooms
2 Room
Bedrooms
1
Balcony Area
11 m
Number of Floors
4
Project
Nonstandard
Zoom
- 194 Views