View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
150,000.00 $
- 2175 m
price p/m2
2,000.00 $
Title
სასწრაფოდ და იაფად იყიდება!!!
Reference Number
1268150
Phone
Posted
Apr 22, 2026
City/Region
Tbilisi
District / Village
vake
Street
N. Zhvania st.
Description
ფასი 150.000$ სასწრაფოდ და იაფად იყიდება!!!! ვაკეში, ჟვანიაზე, ახალაშენებულ დამთავრებულ შესახლებულ კორპუსში, 3 ოთახიანი გარემონტებული, უცხოვრებელი ბინა, 2 საძინებლით, დიდი მისაღები სტუდიოთი, სველი წერტილი ესპანურ კაფეში, აივნით, მეტალო-პლასამსის კარ-ფანჯრით, ც/გათბობით, უცხოვრებელი, საერთო ფართი 75კვ, 2(10) სართული, რკინის კარით, დაცული სადარბაზოთი, ფასი 150.000$ ან კურსით ლარში, მობ;597034477
Status
New building
Condition
Newly Renovated
Area
75 m
Rooms
3 Room
Bedrooms
2
Balcony Area
3 m
Bathrooms
1
Kitchen Type
Studio
Ceiling height
3.10
Elevator
Passenger
Number of Floors
10
Project
Nonstandard
Old District
- 1096 Views