TOP VIP
320 x 50
307,860.00 $
- 32140 m
price p/m2
2,199.00 $
Title
იყიდება ბინა ბათუმში – კუნძულის პირდაპირი ხედით
Reference Number
5671074
Phone
Posted
May 14, 2026
City/Region
Batumi
Description
იყიდება ბინა ბათუმში – კუნძულის პირდაპირი ხედით
მდებარეობა: ზღვასთან ახლოს
ბინის მთავარი უპირატესობა – პანორამული ხედი ხელოვნურ კუნძულზე (Ambassadori Island)
ფართი: 140 კვ.მ
სართული: 5
ოთახები: 3+1
მდგომარეობა: რემონტით
ბინა გამოირჩევა ულამაზესი ხედით ზღვაზე და ახალ ხელოვნურ კუნძულზე, რომელიც უახლოეს წლებში გახდება ბათუმის ერთ-ერთი ყველაზე პრესტიჟული და მოთხოვნადი ადგილი.
იდეალურია როგორც საცხოვრებლად, ასევე ინვესტიციისთვის — მაღალი გაქირავების პოტენციალით
ახლოსაა:
• ზღვა
• ცენტრალური გზა
• მაღაზიები, სკოლა, ტრანსპორტი
ფასი: 307 860 $ (2199მ²)
შესაძლებელია შეთანხმება
დეტალებისთვის დამიკავშირდით: - 591 006159
მდებარეობა: ზღვასთან ახლოს
ფართი: 140 კვ.მ
სართული: 5
ოთახები: 3+1
მდგომარეობა: რემონტით
ახლოსაა:
• ზღვა
• ცენტრალური გზა
• მაღაზიები, სკოლა, ტრანსპორტი
ფასი: 307 860 $ (2199მ²)
შესაძლებელია შეთანხმება
დეტალებისთვის დამიკავშირდით: - 591 006159
Status
Old building
Condition
Renovated
Area
140 m
Rooms
4 Room
Bedrooms
3
Floor
5
Zoom
- 21 Views