View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
150,000.00 $
- 31110 m
price p/m2
1,363.64 $
Title
იყიდება ბინა 3 ოთახიანი ბინა
Reference Number
9022182
Phone
Cadastral code
01.19.20.019.016.01.06.097
Posted
May 17, 2026
Area
110 m
Rooms
4 Room
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Kitchen Type
Isolated
Elevator
Passenger
Ventilation
No
Floor
10
Number of Floors
11
Attic
- 22 Views