View Larger
Gallery
320 x 50
54,000.00 $
- 2146.43 m
price p/m2
1,163.04 $
City/Region
Tbilisi
District / Village
Digomi
Street
Block II - Digomi massive
Description
სასწრაფოდ ❗️❗️❗️ იყიდება უნივერსალური ფართი (ნახევარ სარდაფი) დიღმის მასივში, II კვარტალში
სააპელაციო სასამართლოსა და პოლიციის სამმართველოს შორის, მარშალ გელოვნიდან 2 წუთის სავალზე.
საერთო ფართი 46.43 მ2
✅ ოთახების რაოდენობა 3
✅ახალი გარემონტებული , ✅ცენტრალური გათბობა
✅სველი წერტილი
✅დამოუკიდებელი შესასვლელი (რკინი კარით)
ფასადზე და შიდა კედლებზე გამოყენებულია თბოიზოლაცია
????ფასი 54 000????
დეტალებისთვის დამიკავშირდით 574-74-66-22
საერთო ფართი 46.43 მ2
✅ ოთახების რაოდენობა 3
✅ახალი გარემონტებული , ✅ცენტრალური გათბობა
✅სველი წერტილი
✅დამოუკიდებელი შესასვლელი (რკინი კარით)
ფასადზე და შიდა კედლებზე გამოყენებულია თბოიზოლაცია
????ფასი 54 000????
დეტალებისთვის დამიკავშირდით 574-74-66-22
Status
Old building
Condition
Newly Renovated
Area
46.43 m
Rooms
3 Room
No
- 15 Views