TOP VIP
320 x 50
410,001.00 $
- 22225 m
price p/m2
1,822.23 $
Title
იყიდება 4 ოთახიანი ბინა თბილისში
Reference Number
1686461
Phone
Posted
May 14, 2026
Area
225 m
Rooms
4 Room
Bedrooms
2
Balcony Area
20 m
Floor
4
Number of Floors
5
Project
Nonstandard
Zoom
- 6 Views