View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
70,000.00 $
- 1147 m
price p/m2
1,489.36 $
Title
იყიდება 2 ოთახიანი ბინა ვაზისუბანში
Reference Number
1218087
Phone
Posted
May 17, 2026
Area
47 m
Rooms
2 Room
Floor
9
Number of Floors
11
No
- 9 Views