View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
78,000.00 $
- 1161 m
price p/m2
1,278.69 $
Title
იყიდება 2 ოთახიანი ბინა სან. ზონაში
Reference Number
7771797
Phone
Posted
May 22, 2026
City/Region
Tbilisi
District / Village
Sanzona
Street
Ertso st.
Description
???? იყიდება ბინა მწვანე კარკასით — აკონის სანზონის პროექტში! ????
პანორამული ხედით ქალაქზე და მტკვარზე ????
???? ფასი:78.000$
???? ფართი: 61 მ²
???? სართული: 9 / 11
???? მდგომარეობა: მწვანე კარკასი, შეყვანილია ყველაფერი
???? ხედები: ქალაქზე და მტკვარზე
???? მისამართი: ერწოს 14, მეტრო ღრმაღელესთან — მხოლოდ 2 წუთის სავალზე
???? საკონტაქტო: 558 11 28 11
პანორამული ხედით ქალაქზე და მტკვარზე ????
???? ფასი:78.000$
???? ფართი: 61 მ²
???? სართული: 9 / 11
???? მდგომარეობა: მწვანე კარკასი, შეყვანილია ყველაფერი
???? ხედები: ქალაქზე და მტკვარზე
???? საკონტაქტო: 558 11 28 11
Status
New building
Condition
Green frame
Area
61 m
Rooms
2 Room
Floor
9
Number of Floors
11
No
- 825 Views