View Larger
Gallery
Map View
320 x 50
74,000.00 $
- 1152 m
price p/m2
1,423.08 $
Title
იყიდება 2 ოთახიანი ბინა სამგორში
Reference Number
1963647
Phone
Posted
May 11, 2026
City/Region
Tbilisi
District / Village
Samgori
Street
Kindzmarauli Lane
Description
იყიდება ახალაშენებულ კორპუსში ახალი ბინა. ბინას აქვს სტუდიოს ტიპის მისაღები და ერთი ნათელი საძინებელი, მეორე საძინებლის ადგილას, რომელიც უნდა ყოფილიყო მეორადი განათებით, მოწყობილია ტელევიზორის სივრცე რბილი ავეჯით.
გარე კედლები შგნიდან დამატებით ამოშენებულია აგურით, ამოტომ არასოდეს არ ინესტება და ადვილად თბება.
აივანზე არის რკინის კარადა გათბობის ქვაბისთვის და სათავსოდ.
შესასვლელი კარი შეცვლილია რკინის კარით.
აბაზანაში არის საუკეთესო ხარისხის ჩაშენებული უნიტაზი და დუში. სპეციალურად აბაზანის ზომებზე მორგებული სარეცხის მანქნანა.
მდებარეობა საკმაოდ მოსახერხებელია საზოგადოებრივი ტრანსპორტით სარგებლობისთვის - ახლოს არის 2 სხვადასხვა გაჩერებასთან.
ტელ: 599772613
აივანზე არის რკინის კარადა გათბობის ქვაბისთვის და სათავსოდ.
შესასვლელი კარი შეცვლილია რკინის კარით.
ტელ: 599772613
Status
New building
Condition
Newly Renovated
Area
52 m
Rooms
2 Room
Bedrooms
1
Balcony Area
2 m
Bathrooms
1
Kitchen Type
Studio
Ventilation
No
Floor
8
Number of Floors
11
Project
Nonstandard
Zoom
- 51 Views