VIP+
320 x 50
108,000.00 $
- 1172 m
price p/m2
1,500.00 $
Title
იყიდება 2 ოთახიანი ბინა საბურთალოზე
Reference Number
6417126
Phone
Posted
May 22, 2026
Area
72 m
Rooms
2 Room
Bedrooms
1
Balcony Area
10 m
Bathrooms
1
Ceiling height
3.00
Ventilation
No
Floor
4
Number of Floors
7
Project
Nonstandard
Zoom
- 2 Views